Nasza kadra

DYREKTOR SZKOŁY: JOLANTA PAKISZ

WICEDYREKTOR SZKOŁY: BEATA GBUR

 

   Marek Ambroziak

nauczyciel techniki, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia w kl. VII b,

wychowawca kl. IV

   Maciej Antoszkiewicz

nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa i WDŻR

   Klaudia Astachow

nauczyciel nauczania zintegrowanego,
wychowawca zerówki

   Barbara Borowik

nauczyciel religii i WDŻR

   Teresa Brzostek

nauczyciel nauczania zintegrowanego,
wychowawca kl. III

   Ewelina Dąbrowska

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia w kl. III

   Beata Gbur

wicedyrektor szkoły, nauczyciel przyrody i geografii

   Joanna Gołaszewska

nauczyciel języka polskiego
wychowawca kl. VII a

   Katarzyna Jurczak

nauczyciel nauczania zintegrowanego,
wychowawca kl. I a

   Marta Kańska

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia w kl. II

   Beata Kępińska

nauczyciel muzyki, biologii i plastyki
wychowawca kl. V

   Małgorzata Łańko

nauczyciel języka polskiego

wychowawca kl. VI a

   Marta Łopatko

nauczyciel języka angielskiego

   Grzegorz Makowski

nauczyciel matematyki i fizyki

   Dorota Mandera

pedagog szkolny
   Alicja Ochocka
nauczyciel nauczania zintegrowanego,
wychowawca zerówki

   Wanda Olszewska

nauczyciel nauczania zintegrowanego,
wychowawca kl. II

   Małgorzata Postek

nauczyciel chemii

   Małgorzata Przybyszewska

nauczyciel matematyki

   Ewelina Reszka

nauczyciel języka niemieckiego

   Iwona Sobczak

nauczyciel informatyki, nauczyciel świetlicy

   Karolina Symonowicz

nauczyciel języka angielskiego, doradztwa zawodowego,
wychowawca kl. VII b

   Bogusław Waszkiel

nauczyciel wychowania fizycznego

   Anna Wiśniewska

nauczyciel matematyki

   Edyta Włodarska

nauczyciel języka polskiego,
wychowawca kl. VI b

   Paulina Wysocka

nauczyciel nauczania zintegrowanego,
wychowawca kl. I b

   Anna Zberowska-Sienkiewicz

nauczyciel wychowania fizycznego

   Maciej Zieliński

nauczyciel historii, WOS-u i  wychowania fizycznego
wychowawca kl. VIII

   Łukasz Zubkiewicz

psycholog szkolny