Mikołajki-klasa II oraz III b

Klasy III b oraz II, mikołajki spędziły w Olsztyńskim Teatrze Lalek, biorąc udział we wspaniałym spektaklu „Sześciu Służących”. Na miejscu spotkaliśmy Mikołaja 🎅🏻, a po powrocie, na wszystkich czekały upominki pod klasowymi choinkami 🌲