Spartakiada Przedszkolaków „Ruch to zdrowie”

02.12.2016r. w naszej szkole odbyła się druga edycja Spartakiady Przedszkolaków. W zawodach wzięły udział dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 2 oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej Nr 1,Szkoły Podstawowej Nr 2 i Szkoły Podstawowej Nr 3. Spartakiada podzielona została na trzy etapy, po których zostanie wyłoniony zwycięzca w klasyfikacji generalnej. W pierwszym etapie I miejsce zajęła „0” SP 3, II miejsce Przedszkole Samorządowe Nr 2 i III miejsce „0” SP 1 i „0” SP 2. Dzięki piekarni Złoty Róg dzieciaki mogły poczęstować się słodkimi pysznościami, serdeczne podziękowania przesyłamy na ręce Państwa Siteniów. Nad całością imprezy panowała p. Anna Zberowska-Sienkiewicz. Zabawa była przednia, mamy nadzieję, że za dwa miesiące będzie tak samo fantastycznie.