Marsz Godności

joomplu:1847

Za nami kolejna edycja Marszu Godności w Dobrym Mieście. 9 czerwca spod Urzędu Miejskiego do Gimnazjum Publicznego przeszło kilkaset osób, w tym delegacje z dobromiejskich przedszkoli i szkół, podopieczni domów pomocy środowiskowej i warsztatów terapii zajęciowej z terenu gminy i powiatu. Wśród maszerujących byli również przedstawiciele naszej szkoły: pedagog szkolny p. Dorota Mandera oraz uczniowie klasy VI z wychowawcą p. Bogusławem Waszkielem i uczniowie zerówki z wychowawczynią p. Klaudią Astachow. Dzieci, podczas pochodu, grały na instrumentach muzycznych oraz własnoręcznie wykonanych, na tę okazję, grzechotkach.

Celem tego wspaniałego wydarzenia jest okazanie wsparcia osobom niepełnosprawnym.