Dzień Matki w klasie pierwszej

joomplu:3439Dzień Matki to niezwykle ważna data dla każdego dziecka. Tego dnia dzieci obdarowują swoje mamy kwiatami, prezentami, buziakami, a przede wszystkim mówią im jak bardzo je kochają. Do tej uroczystości uczniowie klasy I przygotowywali się wraz ze swoją wychowawczynią Wandą Olszewską robiąc upominki, laurki, malując portrety swoich kochanych mam, ucząc się wierszyków i piosenek. 28 maja odbyła się lekcja otwarta. Zaproszone mamy miały okazję zobaczyć pracę dzieci na lekcji, a następnie obejrzeć występy swoich pociech. Dzieci zaprezentowały przygotowane wiersze i piosenki. Podczas programu nie zabrakło łez wzruszenia i uśmiechu na twarzach mam. Po części artystycznej mamy otrzymały od dzieci samodzielnie wykonane upominki. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze.