Konkurs plastyczny z okazji XIX Dnia Papieskiego

joomplu:3543W miesiącu październiku przeżywaliśmy XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!”. W celu uczczenia osoby Jana Pawła II oraz zgłębienia treści słów Ojca Świętego, trwał w naszej szkole konkurs plastyczny pt. „Jestem chrześcijaninem”. Poprzez prace dzieci wyraziły znaczenie papieskiego przesłania. Najpiękniejsze obrazy zostały wyróżnione. Osoby, które otrzymały cenne nagrody książkowe to: Martyna Grycz, Maja Grycz, Olga Hryncewicz, Zuzanna Słowińska, Mateusz Markowski, Aleksandra Torhan, Amelia Fiodorowicz, Zofia Gbur, Igor Rząp, Michelle Kościelska, Lena Kościńska,Lena Warcaba, Rafał Sirojć, Nikola Bujko, Jaśmina Siemiątkowska, Nikola Włodarska, Marcin Matłoch, Oliwia Bierastowska, Damian Hasse. Wszystkim uczestnikom przekazano pamiątkowe dyplomy. Nad przebiegiem konkursu czuwały panie – Barbara Borowik i Wanda Olszewska. Gratulujemy dzieciom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!