Pokaz talentów

10 listopada w naszej szkole odbył się „Pokaz Talentów” uczniów klas I-III, zorganizowany przez wychowawczynie: p. Katarzynę Jurczak i p. Klaudię Astachow. Wydarzenie to cieszyło się dużym zainteresowaniem, zgłosiło się aż 23 wykonawców.
Pokaz otworzyła p. dyrektor Jolanta Pakisz, która dodała otuchy wszystkim występującym, którzy byli dość zestresowani 😉
Mogliśmy podziwiać przeróżne talenty:
-wokalne ( Sandra Jóźwiak kl. II, Michalina Głowala kl. II, Karolina Głowala kl. II, Zuzanna Mróz kl. II, Szymon Pusz kl. II, Antonina Michalska kl. III a , Oliwia Bierastowska kl. III b, Joanna Cegielska kl. III b, Antoni Pietrzak kl. II b.)
– akrobatyczno-taneczne (Wiktoria Koman kl. I a, Dominika Koman kl. I a, Alicja Lebiosz kl. I a, Alicja Szczepańska kl. II, Krystian Bekowski kl. II, Zuzanna Słowińska kl. III b)
– plastyczne ( Zuzanna Cieślak kl. I a, Wojciech Grabowski kl. I b, Magdalena Kobus I b, Antonina Gbur kl. III a, Nikola Sawka III b)
– jazdę konną ( Lea Gruszycka kl. II)
– recytatorskie ( Bartosz Smoliński kl. III b.)
– sztuczki magiczne ( Anna Mioduszewska kl. II)
Uczniowie, za piękne występy oraz przezwyciężenie sporego stresu związanego z publicznym wystąpieniem, zostali nagrodzeni gromkimi brawami, dyplomami i słodkimi niespodziankami.
Głównym celem pokazu były: popularyzacja działań artystycznych uczniów oraz rozwijanie zainteresowań i pasji wśród całej społeczności szkolnej.
Mamy nadzieję, że kolejna, wiosenna edycja, będzie się cieszyła równie dużym, a może nawet jeszcze większym zainteresowaniem,
bo… TY TEŻ MASZ TALENT!