Ślubowanie PIERWSZAKÓW

13 października odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klasy I. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców. Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli przedstawić to, czego się już nauczyli. Odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności. Zaśpiewali piosenki, recytowali wiersze oraz odpowiedzieli na kilka ważnych pytań. Aktu pasowania dokonała pani dyrektor Małgorzata Łańko. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 1. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do klasy na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.