SZANOWNI RODZICE

SZANOWNI RODZICE – PRAWNI OPIEKUNOWIE
RUSZYŁA REKRUTACJA
WYBIERZ NAJLEPSZĄ SZKOŁĘ – NASZĄ SZKOŁĘ – SZKOŁĘ Z TRADYCJAMI – DOBRĄ BAZĄ ORAZ NAJLEPSZYMI NAUCZYCIELAMI

SZANOWNI RODZICE!

W Szkole Podstawowej nr 1 im. gen. Józefa Bema w Dobrym Mieście będą odbywały się zapisy

od 18 lutego do 11 marca 2019 r. do klasy pierwszej
od 18 lutego do 1 marca 2019 r. do oddziału przedszkolnego
   

 Zapisy będą odbywały się od 7.00 do 15.00 w sekretariacie szkoły pokój nr 20. Rodzice zobowiązani są wypełnić wniosek ( do pobrania na stronie szkoły www.sp1dm.pl lub w sekretariacie szkoły )

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem telefonu

(89)  616-12-22 

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci, które chciałyby rozpocząć naukę w naszej szkole. 

Nasza szkoła jest szkołą z  tradycjami – szkołą w której zawsze się  dużo dzieje. Odnowione i dobrze wyposażone pracownie, doświadczona kadra pedagogiczna są gwarantem dobrej i bezpiecznej nauki. Zajęcia, które prowadzimy to zawsze spora porcja doświadczeń, wspólne poszukiwanie odpowiedzi na trudne pytania a przy tym świetna zabawa. W klasach nad dziećmi zawsze czuwają nauczyciele – wychowawcy, którzy służą fachową pomocą. Są to osoby z pasją, które na co dzień pracują z dziećmi. Ogromne doświadczenie i poświęcenie nauczycieli dobrze przygotowuje młode pokolenie do dalszej nauki. 

Zapoznaj się i pobierz dokumenty rekrutacyjne