Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Mini Piłce Siatkowej ,,4″ Dziewcząt

W dniu 23.05.16r. w Hali Gimnazjum Publicznego w Dobrym Mieście odbył się Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego  w Mini Piłce Siatkowej ,,4″ Dziewcząt.

Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa Nr1 w Dobrym Mieście. W turnieju uczestniczyły szkoły : SP4 Giżycko, SP2 Górowo Iławeckie, SP4 Ełk, SMS Ostróda i gospodarz SP1 Dobre Miasto. Zgodnie z regulaminem zawody rozegrano systemem każdy z każdym.

Reprezentacja naszej szkoły Kita Marlena, Chomej Joanna, Łysek Natalia, Lazarowska Alicja, Bil Nikola, Połoniewicz Natalia, Łukaszewicz Julia, Wronka Agata, Klimowicz Julia, Witkowska Aleksandra, Pawełczyk Zuzanna zajęły w finale trzecie miejsce

Organizator zawodów Bogusław Waszkiel składa podziękowania wszystkim sponsorom i osobom, którzy pomogli w organizacji tych zawodów.