Dziewczyny z naszej szkoły po raz kolejny w Finale Mistrzostw Województwa Warmińsko – Mazurskiego!

Czwarty raz z rzędu drużyna dziewcząt z naszej szkoły awansowała do finału wojewódzkiego. 22.03.2017 r. w Olsztynie odbyły się półfinały Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt w ,,4″ siatkarskich. W doborowym towarzystwie dziewczyny z SP1 zajęły II miejsce premiowane awansem do finału.

 

Wyniki turnieju:
SP1 Dobre Miasto – SP Górowo Iławeckie 2:0         SP Górowo – SP7 Olsztyn 0:2
SP1 Dobre Miasto – SP3 Bartoszyce 2:1                   SP7 Olsztyn – SP3 Bartoszyce 2:1
SP1 Dobre Miasto – SP7 Olsztyn 1:2                        SP3 Bartoszyce – SP Górowo 2:1
Dziewczyny z SP1 Dobre Miasto i SP7 Olsztyn awansowały do finału.

 

Skład drużyny:
Sandra Turek, Nikola Bil, Julia Łukaszewicz, Aleksandra Witkowska, Patrycja Paczkowska, Maja Szydłowska, Natalia Połoniewicz, Wikotria Werkowska, Roksana Urban, Zuzanna Pawełczyk. Trenerem zespołu jest Bogusław Waszkiel.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.