II Spartakiada Przedszkolaków „Ruch to zdrowie”

24.03.2017 r. w naszej szkole odbył się drugi etap II edycji Spartakiady Przedszkolaków. W zawodach wzięły udział dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 1, Przedszkola Samorządowego Nr 2 oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej Nr 1 i Szkoły Podstawowej Nr 2. Spartakiada podzielona została na trzy etapy, po których zostanie wyłoniony zwycięzca w klasyfikacji generalnej.

W dniu dzisiejszym I miejsce zajęło Przedszkole Samorządowe Nr 1, II miejsce ex aequo Przedszkole Samorządowe Nr 2 oraz „0” SP Nr 2 i III miejsce „0” SP 1. Po zakończeniu zmagań dzieci mogły poczęstować się słodkimi pączkami. Nad całością imprezy panowała p. Anna Zberowska-Sienkiewicz. Za dwa miesiące finałowe spotkanie, mamy nadzieję, że zabawa będzie równie udana jak ta dzisiejsza.