Zawodniczki i zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Dobrym Mieście podbili powiat

joomplu:2367W listopadzie w sali sportowej dobromiejskiej jedynki odbyły się Mistrzostwa Powiatu Olsztyńskiego w Mini Piłce Siatkowej ,,3” i ,,4” dziewcząt i chłopców.

Startowały szkoły z Tuławek, Jonkowa, Wrzesiny, Barczewa, Dywit, Dobrego Miasta – SP 1, SP 2, SP 3.  Duży sukces odniosły drużyny z SP 1 .

I miejsce w czwórkach dziewcząt i chłopców, I miejsce w trójkach chłopców i II miejsce w trójkach dziewcząt.

Wszystkie te drużyny awansowały do zawodów rejonowych.

Skład drużyn:

,,4” dziewcząt –  Eliza Rosa, Karolina Orłowska, Klaudia Popławska, Wiktoria Próchnicka, Julia Maternik, Kornelia Wrzos, Zuzanna Kielak, Aurelia Kudzin, Patrycja Głębocka. Trener – Anna Sienkiewicz- Zberowska.

,,4” chłopców – Wiktor Pusz, Kacper Sienkiewicz, Maciej Szumny, Artur Matsakyan, Kacper Żwirko, Michał Pszczółkowski, Szymon Wronka, Jakub Sienkiewicz, Maciej Kołodziejek, Mateusz Żurniewicz. Trener – Maciej Zieliński.

,,3” dziewcząt – Aurelia Kudzin, Anna Lisowska, Maria Gruźdź, Amelia Matsakyan, Julia Kołodziejek, Marietta Bogusz, Patrycja Głębocka, Julia Radzka, Anna Kurowska. Trener zespołu – Bogusław Waszkiel.

,,3” chłopców – Jakub Sienkiewicz, Mateusz Żurniewicz, Maciej Kołodziejek, Marcin Mioduszewski, Filip Roczeń, Kuba Pietkiewicz, Mateusz Warcaba. Trener – Bogusław Waszkiel.

Puchary dla najlepszych drużyn ufundował Starosta Powiatu Olsztyńskiego, pączki dla wszystkich uczestników Cukiernia Pawełek Dobre Miasto.