Program „Trzymaj Formę!”

joomplu:3106

16 października 2018 r.  Sekcja Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie zorganizowała szkolenie skierowane do realizatorów i koordynatorów XIII edycji  programu „Trzymaj formę!”. Nasza szkoła od kilku lat bierze udział w tym projekcie, a szkolnym koordynatorem jest pani Klaudia Astachow, która uczestniczyła w szkoleniu.

Uczestników powitała pani Teresa Parys – Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Olsztynie.   Kierownik Sekcji Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej- Grażyna Dziubanii dokonała podsumowania XII edycji programu „Trzymaj formę!” i omówiła założenia XIII edycji programu. Ponadto wygłoszono dwa ciekawe wykłady: ” Psychospołeczne uwarunkowania diety” oraz „Suplementy diety”. Wszyscy realizatorzy programu otrzymali tematyczne materiały edukacyjne.

Trzymaj formę! To inicjatywa propagująca zdrowy styl życia o unikalnym, dwukierunkowym podejściu: propagującym zbilansowane odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną.