Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna oraz Pracownicy Niepedagogiczni serdecznie zapraszają na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021, które odbędzie się 1 września 2020 r.(wtorek) na boisku szkolnym lub w sali gimnastycznej (gdy będzie padał deszcz) wg harmonogramu:

-9:00 klasy 0-III
-9:45 klasy IV-VIII

Mając na uwadze bezpieczeństwo, rodzice (max. 1 opiekun z uczniem) i uczniowie proszeni są o zakrycie nosa i ust (np. nałożenie maseczek/ przyłbic) lub zachowanie 1,5 m odstępów, na czas krótkiego apelu.

Podczas spotkań z wychowawcami, w salach( w klasach uczniowie nie mają obowiązku zakrywania nosa i ust) przekazane zostaną ważne informacje dotyczące organizacji nauki oraz procedur obowiązujących w szkole.

Na terenie szkoły obowiązują wytyczne GIS, MEN, MZ.
Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej, gdyż będziemy uaktualniać informacje zgodnie z kolejnymi wytycznymi.