XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

joomplu:40494 października 2021r. obchodziliśmy w naszej szkole XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja, która ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także uświadomienie, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym. W tym roku do akcji przyłączyło się 5643 szkół z całego świata.
W poniedziałek Komisje Egzaminacyjne przeprowadziły egzaminy z tabliczki mnożenia wśród chętnych uczniów ze wszystkich klas IV-VIII. Wielu uczniów, którzy spróbowali swoich sił otrzymało tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia”.
Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji.
Mistrzom gratulujemy!
Dziękujemy Egzaminatorom i wszystkim uczestnikom.
Koordynatorzy akcji: p. Anna Wiśniewska i p. Grzegorz Makowski.