Dzień Wiosny w klasach 0-III

Nadszedł czas, kiedy przyroda budzi się do życia po długim, zimowym śnie. Uczniowie klas 0-III spotkali się 21 marca, by pożegnać zimę, a powitać wiosnę. Tego dnia dzieci ubrały się w stroje symbolizujące wiosnę. Sala gimnastyczna zamieniła się w magiczny ogród, z wiosennym dywanem , na którym uczniowie, niczym kolorowe kwiaty🥀🌸🌼, przy radosnej muzyce, prezentowali swe wiosenne kreacje. Pozowali do zdjęć na ściance oraz śpiewali i tańczyli razem z uczestnikami kółka tanecznego. Następnie w klasach wykonywali piękne wiosenne kwiaty oraz odżywcze przekąski. Na zakończenie klasy I a i I b udały się do kina, na bajkę: „Królowa śniegu”, a pozostali uczniowie wzięli udział w kolorowym pochodzie, ulicami Dobrego Miasta. Całemu wydarzeniu towarzyszyło piękne, ciepłe słoneczko! ŻEGNAJ ZIMO, WITAJ WIOSNO!